Gdzie jesteśmy - Usługi Introligatorskie Aligator Gdańsk, oprawa prac, książek

Przejdź do treści

Menu główne:

Gdzie jesteśmy

Opis dojazdu: (Bitwy Oliwskiej 14a)

- Pociągiem

Wysiadamy na stacji Gdańsk Żabianka z tunelu wychodzimy w kierunku ul.
Grunwaldzkiej, idziemy prosto, skręcamy w drugą ulicę
(Bitwy Oliwskiej)- na zakręcie będzie widać nasz baner. Idziemy ulicą domków jednorodzinnych do samego końca. Po lewej stronie będzie parterowy budynek z namalowanymi aligatorami na ścianie. To właśnie tu:) Proszę dzwonić.

-Tramwajem

Wysiadamy z tramwaju na przystanku "Opacka". Przechodzimy na drugą stronę ulicy Opacką i idziemy wzdłuż ścieżki rowerowej. Mijamy stację paliw (SHELL), restaurację (BIG APPLE), przechodzimy na drugą stronę idąc cały czas wzdłuż ścieżki rowerowej. Przy wieżowcu 591 skręcamy w prawo, kawałek za kioskiem skręcamy  w lewo. Idziemy ulicę (Bitwy Oliwskiej) domków jednorodzinnych do samego końca. Po lewej stronie będzie parterowy budynek z namalowanymi aligatorami na ścianie. To właśnie tu:) Proszę dzwonić.

-Samochodem

Z Gdańska

Za skrzyżowaniem ulic Grunwaldzkiej z ulicą Pomorską na drugich światłach należy skręcić w prawo, następnie druga ulica w lewo (za białą budką z pieczywem).

Z Sopotu

Dojechać do skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z ulicą Pomorską, zawrócić w kierunku Sopotu, na drugich światłach w prawo, następnie druga ulica w lewo (za białą budką z pieczywem).

Dokładny adres w kontakcie
Poniżej mapa Google.

Nasza siedziba
Mapa dojazdu
 
A. D. 2015
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównegoPoprawny CSS!


KurJerzy.pl - kurierzy UPS i DHL